menuordersearch
zistroyesh.com

درباره ما ,

لگوی سایت
(1)
(2)
درباره ما
شرکت تعاونی دانش بنیان زیست رویش در سال 1391 با تکیه بر دو اصل علم گرایی و جوان گرایی، با همت جمعی از دانشجویان و دانش آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه های معتبر بین المللی و با هدف ارائه تولیدات متکی بر علم در استان چهارمحال بختیاری آغاز به کار نمود. این شرکت دامنه هدف محصولات خود را در مرحله اول کل کشور ایران در نظر گرفته و از این رو به سرعت رشد کرده و در همان سال شروع محصولات این شرکت با استقبال خوبی روبرو گردید. از این رو جهت سهولت ارتباط با مشتریان، این شرکت دفتر تهران خود را در همان سال افتتاح نمود.

در حال حاضر واحد توزیع شرکت در حال رشد و گسترش بوده و به زودی نمایندگی های شرکت در اقصی نقاط کشور ایران فعال خواهد شد. علاوه بر این آزمایشگاه های واحد توسعه و تحقیق این شرکت در تهران تجهیز گردیده و با راه اندازی این واحد تحقیق را به خدمت درمان خواهیم گرفت. با تکیه بر همت بالای مسئولین و پرسنل، این شرکت توانسته است بیش از 300 محصول مصرفی و چندین دستگاه آزمایشگاهی را روانه بازار کرده است. محصولاتی چون محیط های کشت میکروبیولوژی، معرف ها و محلول های مربوط به تشخیص های میکروبی، لام های انگل شناسی را می توان از جمله محصولات مصرفی به شمار آورده و محصول های بی رقیبی چون سانتریفیوژ یخچال دار زیست رویش، کولینگ باکس های زیست رویش، پمپ پریستالتیک زیست رویش، درب بند دستی، درب بند پنوماتیک،  میکروفیوژ زیست رویش و محصول بی نظیر لوپ گردان میکروبیولوژی را می توان به عنوان شاخص ترین محصولات دستگاهی این واحد تولیدی به شمار آورد.

زیست رویش در آینده پیش روی خود گسترش دامنه تولید محصولات و تامین نیاز های داخلی را در اولویت اول خود قرار داده و امیدوار است در آینده ای نه چندان دور و با افتتاح کارخانه بزرگ زیست رویش در منطقه ویژه اقتصادی شهرکرد در بازار های جهانی افتخاری برای ایران و استان چهارمحال بختیاری باشد.

 شرکت تعاونی دانش بنیان زیست رویش دارای مجوز   و پروانه ساخت تجهیزات پزشکی در حوزه محیط کشت آماده، از جمله محیط های کشت آماده میکروبی، محیط های کشت خون و سایر ترکیبات مربوطه جهت مصارف داخلی و صادراتی از وزارت بهداشت می باشد.

از جمله محصولات جدید شرکت زیست رویش شربت های طعم دار با پایه قندی بوده که برای سهولت انجام تست تحمل گلوکز به خصوص برای زنان باردار که قادر به نوشیدن محلول های قندی بدون طعم را ندارند می باشد که تولید این محصول را می توان از ابتکارات شرکت زیست رویش به شمار آورد.

شرکت تعاونی دانش بنیان زیست رویش آماده همکاری برای تولید طرح های دانش بنیان تولیدی در حوزه سلامت بوده و از طرح های تولیدی پژوهش گران جوان همواره حمایت نموده است. بر این اساس به زودی شاهد رشد و شکوفایی ایده هایی نو با حمایت زیست رویش و توسط محققان و دانشمندان کشور عزیزمان خواهید بود.
دفتر ما اینجاست
 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
زینب رستمی
سه شنبه هفدهم اردیبهشت ۹۸
پاسخ
()
()
زینب رستمی
سلام. لطفا اطلاعات مربوط به کيت مربوط به انداز هگيري mir با روش real را براي من بفرستيد. من از اين کيت استفاده ميکنم ولي در مورد روش طراحي و اساس آن و نوع ژن hk آن سوالات زيادي دارم. چون کمي از نظر هاي مختلفي تفاوت دارد.
پاسخ مدیر سایت
با سلام لطفا شماره تماس خود را (با ارایه مختصر توضیح در مورد مشکلتان) برای این ایمیل بفرستید تا با شما تماس بگیریم.ms_sabet@yahoo.com
پاسخ مدیر سایت
الهه ساعدی سیانکی
سه شنبه هشتم اسفند ۹۶
پاسخ
()
()
الهه ساعدی سیانکی
باسلام از وزارت صنعت، معدن و تجارت پيام ارسال مي گردد.لطفاً شماره فکس خود را جهت ارسال نامه وزارتخانه به آن شرکت اعلام فرمائيد. با تشکر
پاسخ مدیر سایت
با سلام شماره فکس شرکت دانش بنیان زیست رویش 03832278270منتظریم. با تشکر
پاسخ مدیر سایت